BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie žurnalus, arba atsikratau dar vieno įpročio

Turiu labai šlykštų įprotį pirkti visokius šūdžurnaliūkščius, kurie nėra skaitomi, o tiesiog perverčiami. Kiekvieną savaitę (šūdžurnaliūkščiai dažniausiai išeina kartą per savaitę) pati nė nepastebiu, kaip parduotuvėje pasuku į spaudos skyrių ir pagriebus kokį parsinešu namo. Kaip pavyzdį galima būtų įvardinti tokius žurnalus (oi, šūdžurnaliūkščius) kaip “Gala” ar “Žmonės”.

Dažniausiai tokie leidiniai oficialiai save vadina “žurnalais apie žmones” arba “didžiausio tiražo savaitraštiniais žurnalais apie žmones Lietuvoje”, o viršelyje puikuojasi kokia nors save gražia laikanti lietuviška (arba nelabai) mergaitė. Turinys irgi iš esmės vienodas - krūvos nuotraukų, dar daugiau krūvų reklamų ir labai mažai teksto. Sėdžiu ant sofutės ir šalia ant stalo guli keletą tokių egzempliorių - kam aš juos perku? Kodėl jie aplamai yra taip masiškai perkami žmonių, nors ir laikomi visišku niekalu?

Pirmas šovęs atsakymas - nes visiems įdomu, kaip gyvena kiti. Vieni, pageidautina, kad būtų turtingi ir gražūs, pasakoja, koks jų gyvenimas yra nuostabus, o kiti, kuriems pasisekė žymiai mažiau, tuos paistalus skaito ir dar labiau savęs gailisi. Arba kad ir paprasčiausio smalsumo vedami - juk visai įdomu žinoti, su kuo miega Švedijos princesė, tiesa? Ir šluoja žmonės juos iš lentynų ne pastebėdami, kad su kievienu mėnesiu ir taip vargano teksto juose vis mažėja, o kainos vis didėja.

Aš asmeniškai užsikabliavau ant jų darbe. Lyg ir savotišku (ir labaaai blogu) ritualu tapo geriant kavą pertraukėlės metu perversti kokį tokį. Bet kai pradėjau pastebėti, kad šiukšledėžėje jų pas mane kas dieną atsiranda daugiau, nei pačių šiukšlių, nusprendžiau susiimti. Taigi nuo šiandien viešai visiems pažadu, kad į savo hate listą įtraukiu ir visokius savaitraštinukus, o vietoj jų pradėsiu skaityti laikraščius ! :}

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) to “Apie žurnalus, arba atsikratau dar vieno įpročio”

  1.   Andrius
    Vasaris 18th, 2011 | 03:24

    next step - IQ

  2.   garbanota
    Vasaris 18th, 2011 | 13:10

    Niekaip nesuprantu, kodėl tu taip ant jo užsisėdęs :} Nagi, paaiškink, kodėl. Jei labai daug neapykantos - gali ir atskirą blogo įrašą tam skirti

Rašyk komentarą