BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keistas palaikymas

Tikriausiai tai yra normalu, kad kiekvienas įvykis, nutikęs visuomenėje ir garsiai nuskambėjęs po visą šalį, susilaukia įvairaus atgarsio ir nuomonių. Vieni tam dalykui pritaria, kiti smerkia, o dar kiti pasirenka patogiausią poziciją nesikišti. Dažniausiai tokiais reikalais tampa įvairūs įvykiai, nušvietę politinę padangę, žiniasklaidos paleistos antys ar įvykdyti nusikaltimai, kurie dėl tam tikrų priežasčių ar veikų išsiskiria iš kitų savame tarpe. Bet ko aš niekada nesupratau, tai įvairių palaikymo komandų, susibūrusių palaikyti vieną ar kitą veikėją, kuris savo veiksmais sukėlė kažką tokio, kas yra vertas pirmųjų laikraščių puslapių.

Jau kelios dienos yra linksniuojamos Lietuvoje gerai žinomos dainininkės ir pusėetatininkės šokėjos Irmos Jurgelevičiūtės pavardė. Kuom ji nusipelno tokio visuotinio dėmesio ir ašarų upelių laikraščių antraštėse? Pasirodo ji ne tik šoka, dainuoja, gražiai atrodo, bet ir vagia. Bet aš neužsieminėsiu pigios žiniasklaidos reikalais ir nekopipeistinsiu visų paviešintų faktų, kurių, beje, manau jau prisiskaitė iki soties visi, kas tik turi internetą ir žino, kur stovi spaudos kioskas. Mano dėmesį patraukė šiandieninis alfio straipsnis apie tai, kad jau pradėjo burtis dainininkę palaikančios komandos. Ir tada man iškilo klausimas - ar tai yra normalu palaikyti žmogų, įvykdžiusį nusikaltimą ir rėkti visiems ir garsiai, kad tas žmogus tikrai tikrai nenusipelno tokio elgesio, kad čia yra nesąmonė ir iš viso meluoja tie policininkai viską?? Aišku dabar ateis koks dinamikas ir sakys man, kad jos kaltė dar neįrodyta, kad palaikymas yra normalus, nes ji juk miela mergaitė, bet tada man prieš akis iškyla dar vienas garsus pavyzdys - Kedžio situacija.  Vyrukas priplojo vidury baltos dienos du žmones, bet vis tiek ant galo pasiliko didvyriu, vaikų gynėju. O gal paprasčiausias žmogžudys - tas niekam nešovė į galvą?  Ne ne, visuomenei tokie didvyriai patinka, ne tik patinka, bet dėl jų ir verta prastovėti tris dienas miesto centre su plakatais.

Altruizmas, ne kitaip. Aukojam savo brangų laiką ir žodžius tiems, kurie galbūt to visai neverti, o kas verti, tie yra pamirštami ir ignoruojami. Niekas nepalaiko menininko, vidury miesto grojančio gitara ar rašytojo, bandančio savo žodžiais praskaidrinti kitiems nuotaiką.

Šiandien palaikymo komandos, o galbūt jau rimtai rytoj išgirsim apie tai, kaip grupė apsisnargliavusių mergaičių su gėlėmis bandys nuversti kokį stulpą ar apklijuos miestą plakatais su užrašu “laisvė Irmai”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) to “Keistas palaikymas”

 1. Lapkritis 24th, 2010 | 12:50

  Televizijos nežiūriu, lietuviškų dienraščių neskaitau vien dėl viso šito išpusto, pigios reklamos, brudo. Bet jau ir į mano skaitomus blogus ateina tokie dalykai. Tikiuosi neteks atsisakyt RSS’o…

 2.   garbanota
  Lapkritis 24th, 2010 | 13:45

  Aš ištryniau pusę blogų, juodai pravariau per visus, bet čia tas nepadeda. Vien užtenka atsidaryti tokį, rodos nekaltą, tinklapį kaip facebook ir viskas, būsi pasmerktas klausytis visų ir visko.
  Ar čia Karoli akmuo į mano daržą už tai, kad apie tokį dalyką parašiau? :)

 3. Lapkritis 24th, 2010 | 16:37

  Čia pats didžiausias akmuo į tavo daržą. Bandžiau subtiliau pasakyt, bet vistiek teko mest akmenį.

 4.   garbanota
  Lapkritis 24th, 2010 | 16:42

  Na ką aš galiu pasakyti, atsiprašau, kad nuvyliau. Šitas įrašas buvo kelių minučių reikalas, reakciją į supykdžiusį dalyką, todėl jis ir neturėjo patikti. O kad karts nuo karto tenka rašyti būtent apie tokius popsinius dalykus - tai yra neišvengiama, nes visgi aš domiuosi viskuo, kas pas mus vyksta. Čia pas mane tuo savotiškas pilietiškumas pasireiškia ir sritys šiuo atveju tampa nebesvarbios. O sakyti, kad visas šitas ‘brudas’ jau ir į blogus ateina, vėl gi, neišvengiama. jei nori, kad neateitų net nežinau ką reikėtų daryti, skaityti nieko?

 5. Lapkritis 24th, 2010 | 16:56

  Randu ką skaityt be brudo, netgi nemažai. Patiko tavo blogas, tikiuosi neteks mest lauk RSS.

  Laukiu kitų įrašų :-)

 6.   GLUOSNIS
  Lapkritis 26th, 2010 | 23:26

  +1
  Žmonės kodėl tai neskiria kur juoda, kur balta…
  Sėkmės ir gražaus balto savaitgalio.:)

 7. Birželis 17th, 2011 | 23:52

  Hi my friend! I wish to say that this article is awesome, nice written and include approximately all significant infos. I’d like to see more posts like this .

Rašyk komentarą