BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Putino nuodėmės(?)

Nesenai “Esquire” žurnalas vyrams (bet jis patinka ir moterims) parašė straipsnį apie įvairias Putino nuodėmes. Mūsų mielasis 15min.lt nusprendė, kad čia gera idėja jiems užkišti savo eterį ir tą straipsnį nukopipeistino. Gavosi eilinis niekalas, bet ne tas mane papiktino.

Aš nežinau, arba “Esquire” yra per daug taktiški ir jiems nesinorėjo daryti ažotažo, arba kvaili, arba naivūs, arba ir tokie ir tokie. Tos išvardintos vadinamos nuodėmės skamba tikrai juokingai. Kad ir pavyzdžiui (pasinaudojant mūsų minutėmis) įvairūs eismo taisyklių pažeidimai, paskraidymai su sraigtasparniu ne laiku ir ne vietoje, lankymaisi erotiniuose šou (vargšė Liudmiločka, tikriausiai jai tas nepatiko) ir taip toliau. Stipriausiai nuskambėjęs nusikaltimas buvo tikriausiai berniuko prabloškimas automobiliu (ir tai įtartinai netikroviškas).

Dėmesio klausimas: ar administraciniai pažeidimai yra svarbesni nei politiniai nusikaltimai (ar net baudžiamieji?). Ar nusikaltimų rūšis yra iš viso nesvarbi, jei esi Putinas?

O gal “Esquire” nusprendė, kad per Putino prezidentavimo metus paslaptingomis aplinkybėmis dingę ar tiesiog plačiai visuomenei matant vidury dienos nužudyti žurnalistai (tie žurnalistai, kurie piktai atsiliepdavo apie Putiną ir jo žygius) yra ne nusikaltimas? Arba valymas ne tik žurnalistų, bet ir šiaip nepageidaujamų personų, pavyzdžiui visiems gerai žinomas ir jau rusų tautos didvyriu spėjęs tapti Michajilas Chodorkovskis, kurį vargšelį Putinas įkišo ilgam į kalėjimą už nieką (ak taip, pavogtą naftą (taip ir įsivaizduoju, kaip tas gražus vyrukas su akinukais iš kokios kolonkės vidury nakties patyliukaispaslapčia naftą pumpuoja)) ir to net neneigia. Aišku dabar galima prikibti, kad straipsnyje buvo rašoma apie konkrečius nusikaltimus, kurie yra asmeniškai pripaišyti ir neginčijami, bet juk žymiai įdomiau būtų pašnekėti apie tuos, kurie irgi ne paslaptis, tik niekas niekur jų neužfiksavo, tiesa? Taip pat būtų visai smagu, jeigu būtų koks nors įstatymas, draudžiantis leisti kvailus įstatymus (čia temai apie tai, kaip Putinas nusprendė, kad bausti jo šiukštu negalima ir išleido įstatymą, teisiškai tai reglamentuojantį), bet deja tada liktume visai be įstatymų.

Taip, aš tikrai nesu pati didžiausia Rusijos politikos mylėtoja ir tikrai nesuprantu to dvigalvio slibino fenomeno. Bet jis kažkaip laikosi ir laikykis tol, kol nebus iš pagrindų pakeista visos šalies valdymo forma (o to tikrai nebus).

Belieka tik pasimelsti už vargšelius žurnalistus, tai juk pati pavojingiausia profesija Rusijoje…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) to “Putino nuodėmės(?)”

 1.   Darius
  Sausis 28th, 2011 | 10:04

  Vis prisimenu šitą Putino nuotrauką(1988) http://iconicphotos.files.wordpress.com/2009/12/c47341-10.jpg?w=681&h=450 kai jis buvo “turistu” :)

 2. Gegužė 1st, 2013 | 23:35

  Dažniausiai tokie leidiniai oficialiai save vadina “žurnalais apie žmones” arba “didžiausio tiražo savaitraštiniais žurnalais apie žmones Lietuvoje”, o viršelyje puikuojasi kokia nors save gražia laikanti lietuviška (arba nelabai) mergaitė. Turinys irgi iš esmės vienodas - krūvos nuotraukų, dar daugiau krūvų reklamų ir labai mažai teksto. Sėdžiu ant sofutės ir šalia ant stalo guli keletą tokių egzempliorių - kam aš juos perku? Kodėl jie aplamai yra taip masiškai perkami žmonių, nors ir laikomi visišku niekalu?

 3. Gegužė 3rd, 2013 | 17:13

  Kartais pamatai vyrą, kuris lyg ir neatitinka tavo mergaitiškų svajonių idealo – tiesą sakant, apie tokį gal net negalvotum - tačiau jis spinduliuoja kažką, ko žodžiais nenusakysi, o ir viduje jausmas – jis ypatingas. Ne žurnalinis saldainis, bet kelia teigiamų emocijų. Toks yra aktorius Adrienas Brody. Be puikaus talento ir charizmos išsiskiriantis ir savitu stiliumi.

 4. Gegužė 5th, 2013 | 14:41

  Naujausias jos darbas kine taip pat vertas pagyrų. Jau nuo šio penktadienio Lietuvos žiūrovai išvys J.Biel naujausiame Leno Wisemano filme „Viską Prisiminti“.

 5.   Dee Mckay
  Birželis 11th, 2013 | 23:44

  Tarsi visiškai neturėtų ką veikti, politikai kartais imasi pačių keisčiausių ir beprasmiškiausių darbų. Pavyzdžių pakanka ir čia, Lietuvoje, tačiau kai kalbama apie ilgakoję deivę Gisele Bundchen, mes negalime likti abejingi. Net jeigu į cenzūros rėmus ją sugalvojo įsprausti kažkur kitame pasaulio pakraštyje – Brazilijoje, tos šalies Moterų politikos ministerijos ministrė (pasirodo, yra ir tokia).

 6. Liepa 20th, 2013 | 09:01

  „Tiksliai nežinau, ką tai reiškia, bet būdama 42 metų amžiaus ir ką tik pagimdžiusi kūdikį, manau, priimsiu, - sakė ji. - Seksualumas yra proto būsena, patogumo būsena. Tai apie meilę sau nepatraukliausiais momentais“.

 7. Liepa 20th, 2013 | 18:14

  Sara Jean Underwood taip pat vadovauja projektui Playboy’s Naked Yoga, kuris su joga mažai ką turi bendro. Tai striptizas-aerobika.Skaitytojų nuomone, pačios karščiausios gražuolės titulo nusipelno 28 metų amerikiečių modelis bei aktorė Sara Jean Underwood. Primename, kad 2006 metais ji puikavosi ant žurnalo „Playboy” liepos numerio, o kitmet „Playboy” ją išrinko Metų mergina. O štai dabar Sarą įvertino ir „solidesnis” žurnalas.

Rašyk komentarą