BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveikas, pasauli arba blogerių pasaulis pasipildė nauju nariu

Visada mėgau daug šnekėti. Tai galbūt įtakojo faktas, kad labai anksti ištariau pirmuosius savo žodžius. Kuo didesnė augau, tuo labiau didėjo noras garsiai reikštis - iš pradžių darželyje, vėliau mokykloje, universitete, gatvėje, draugų būryje ir štai atėjo laikas internetui.

Aišku, norint kažką pasakyti, kad tave kažkas išgirstų, nebūtina tam kurti blogo. Dažniausiai pilnai užtenka tokių socialinių tinklapių kaip Facebook (kur tu niekada nesijausi vienišas) arba Twitter (kur tave ir tavo flūdą myli svetimi žmonės iš viso pasaulio), bet kartais norisi pasakyti daugiau, nei leidžia  profilio mood’o šimtas keli simboliai.

Niekada per savo ilgą šnekėjimo patirtį nesakiau, kad manęs kažkam reikia klausytis. Juk dabar tiek pilna šnekančių ( tiesą pasakius, tauškia dabar visi apie viską visur, kas netingi), tačiau jei tauškalių gretos kas dieną vis didėja, tai ir jų klausančių atsiranda. Niekada ir neteigiau, kad galiu pasakyti kažką naujo - dviračių iš naujo neišradinėju, tiesiog kalbu apie viską, kas man yra įdomu ir aktualu. Beveik kaip Užkalnis, tik su didesne meile (jis irgi šneka apie viską - nuo grybų iki politikos).

Taigi pabaigai pasakysiu, kad tikrai malonu būti tuo 50 000 -iai kažkelintu vartotoju ir palinkėsiu sau sėkmės nepasiklysti tokiame skaičiuje.

p.s. Tikrai tikrai negalvojau, kad sugalvoti blogui pavadinimą yra taip sunku. Man niekada nesisekė su pavadinimais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) to “Sveikas, pasauli arba blogerių pasaulis pasipildė nauju nariu”

 1.   atfatf
  Lapkritis 4th, 2010 | 15:27

  Sėkmės :) T.y. nemesk pradėto darbo.

 2.   GLUOSNIS
  Lapkritis 4th, 2010 | 20:43

  Sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo.:)

 3.   eNyu
  Lapkritis 14th, 2010 | 21:51

  Sveikinu su įkurtuvėm, Diana.:) Kaip įdomu, kad tu nuo twitter’io ir feisbuko pereini prie blog’o, nes pirmųjų nebeužtenka, kai man (nors taip pat visada labai mėgau šnekėti ir (galbūt) dėl to pradėjau bloginti) galiausiai twitter’iai ir feisbukai blogą ir pribaiginėja.

  O tavo blogą prenumeruosim. Užkalnis man visai patinka, o tu, reikia pripažint, dar ir gerokai geriau atrodai…:)

  Nerius iš tviterio.

 4.   garbanota
  Lapkritis 14th, 2010 | 22:50

  Ačiū, malonu būti pastebėtai :}

 5.   eNyu
  Lapkritis 14th, 2010 | 23:52

  Čia kaip ir visa bloginimo esmė, manau.:)

Rašyk komentarą