BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tautą per komentarus dienraščiuose pažinsi

Kaip ir kiekvienas iš mūsų (manau) aš skaitau lietuviškus tinklaraščius ir internetinius laikraščius dėl paprasčiausio elementaraus dalyko  - kad sužinoti savos valstybės ir pasaulio naujienas. Bet kažkada padariau klaidą ir permetusi kažkokį straipsnį, paspaudžiau nuorodą į komentarus ir.. pasibaisėjau. Galima pagalvoti, kad tuos komentarus rašo penkiamečiai, o ne suaugę žmonės (darau prielaidą, kad jie suaugę, nes penkiamečiai turi įdomesnių reikalų nei internetinių laikraščių skaitymas). Ir tikrai ne dėl to, kad iš pirmo žvilgsnio norisi pasakyti, kad tie komentarai pirmiausiai parašomi, o tik po to straipsnis perskaitomas (ar ne perskaitomas, kaip ir jokio skirtumo tuomet nebelieka), ar dėl to, kad prirašoma su krūvom gramatinių klaidų, ne. Man tiesiog atrodo, kad paprasčiausiai žmonės absoliučiai nebesigaudo niekur, apart savo kišenės, liaudį apėmė masinis idiotizmo sindromas (patys tokį ir išrado).

Štai keli šios dienos mano atrasti perliukai (patikėkit, ilgai ir giliai žvejoti neteko).

Iš dienraščio 15min.lt:

Straipsnis apie emigraciją.

lietuva ira blogai ji nesirupina zmoniu likimais.todel reik begti is lt.nes pati ji privercia mus ,bloga valstybe lt zmones nieko nelaukit nes bus da zbolgiau toj Cenzūra lietuvoj vaziuokit i usieni ten nors ir krize bet pragivent gali ,o lietuvoj Cenzūra net nepragiveni net ant maisto truksta ziauru bekit visi is lietuvos kuo greiciau .

Belieka pasidžiaugti, kad Dievo kol kas dar niekas nekaltina dėl “blogų žmonių likimų”.

Straipsnis apie Naujuosius metus ir būsimas blogas oro sąlygas.

Kodėl kyla kuro kainos? O kodėl pardavėjams kainą mažinti, jei vistiek nuperkam tiek pat ir už didesnę? Siūlau visiems jei tik turit galimybę ieškoti “savų” tiekėjų (manau suprantat apie ką aš) ir nesipilti absoliučiai JOKIOJE legalioje degalinėje tol, kol kaina nenukris bent 40ct nuo betkurios kuro rūšies litro. MES PATYS ĮTAKOJAM KAINĄ, todėl raginu visus prisidėti prie akcijos, nes panašu, kad su dabartinėmis tendencijomis greitai dažnam iš mūsų transportas taps prabanga, o tiems kam ji - pragyvenimo šaltinis - bankrotu.

Čia iš serijos “man nesvarbu apie ką straipsnis, aš skaityti nemoku, tik rašyti, todėl rašau tai, kas man patinka”.

Straipsnis apie Chodorkovskio bylą.

Kam stiprybes bandot linketi? Cirkas jei uz tokias miliardines vagystes 7 metus sedet tektu, cia tik vagyste irodyt gavosi o kad ju Jukos koki “cirka” 9X metais dare, su zmonem ir t.t., bande kremli paimt, o tada pasijoktumet, tai uz tai aplamai pakart reiketu! Jei tik is TV3 savo nuomone formuojat tai uzjauciu! USA jusu megstamoj uz tai ka net teko irodyt iki gyvos galvos sedetu jie, o cia tik 14 metu bendroj sumoj! O Abramoviciu tikrai ne durnas, nesokineja, moka ir tyli! Nebaigsiu tai sakyt, bet jus tikrai prazusyt su savo rusofobija, tai jokingai atrodot is sono, nevikeliai!

Taip jiems ir reikia buržujams svolačams.

taip ir reikia, is kur tas zmogelis jukos organizavo, reikia arba buti valdzioje arba mafijozu, kaip kitaip prieiti prie tokiu naftos kiekiu, dar mazai dave, o pas mus sako kontrabanda, jei kelis kanistrus baltarusisko dizelio sukombinuoji, ten bicelis vare nebe kanistrais, tokie pavagia ir nori buti ponais, o vargsai neturi ko valgyti, nes tokie Cenzūra viska susigriebia

O vargšai tupi prie savo televizorių ant kelių pražiotomis burnomis ir laukia, kol jiems kas nors ką nors į jas įdės.

dar mazai gavo amerikoj koki simta metu ysudytu patys gaidziai amerikosai sake kad teismas teisingas atskleide wikileaks tik viesai rekauja kad susidorojo putinas maladiec tas putinas uz savo salies gerove kovoja o ne uz tokius oligarchus kur zmones isnaudoja

manau kad tai mirties nuosprendis ir manau kad Chodarkovskis dabar tikrai galės iš Rusijos prisiteisti milijardus už žmogaus teisių pažeidimą

Straipsnis apie Rokiškyje įvykusią nelaimę.

..VIETINIAI NESNAUSKIT , DIEVAS PASIUNTE JUMS KALEDINE DOVANA, IMKIT KANISTRAS,BACKAS IR PIRMYN I TALAKA. KAI AUDRA ISVARTE MEDZIUS VALDZIA LEIDO ISVARTAS ISSIPJAUTI UZ DYKA, TAI CIA IRGI TURI LEISTI. O KALTU AISKU NEBUS , VISKAS IS VALSTYBES KISENES BUS PADENGTA.

Straipsnis apie teismus.

Kodel nepaklause sio pono kaip gaunasi kad skirtingos instancijos teismai skirtingus spranedimus vienus kitiems prieštaraujančius priiminėja, juk BK ar konstitucija kas metu nekaitaliojame, kodel leidžiama vilkinti bylas metu metus, ar ne tam kad pasakytum kad turiu 100 bylu bet pamirsti pamineti jog visas 100 nagrineju jau 5 metai? Tad zmones pagrystai gali jumis baisetis, dar ir tudel kad zudikai ar narkotiku prekeiviai paleidziami i laisve, kai tuo tarpu apsivogus mociute ikisama uz grotu ir tai ne gandai bet kas diena pateikiama informacija spaudoje… tad jei ir butu linco teismai tai pirma kabotu teisejai, bet ar del to galima teigti kad sugriutu visa valstybe, argi teisejai prarade visuomines pasitikejima yra laikomi valstybe?

reikia mirties bausmes ir prisiekusiuju teismo nes kitaip nera jokio teisingumo ir nebus

Ir taip aš daugiau nebeištvėriau.Komentarai nustelbia netgi kai kurių straipsnių idiotiškumą. Čia paskaičius kyla klausimas:

Mielieji, jūs ką kas dieną rūkot?

Štai tau ir Lietuva su savo “stipriai išvystyta ugdymo ir švietimo programa”.

Mano pasiūlymai :

1. Neskaitykit komentarų.

2. Nebeskaitykit lietuviškų dienraščių, tai labai blogas įprotis.

3. Neskaitykit komentarų.

4. Neskaitykit komentarų, o vietoj jų geriau paskaitykit kokią knygą. Ir tik tada komentuokit.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras to “Tautą per komentarus dienraščiuose pažinsi”

  1. Gruodis 30th, 2010 | 21:56

    o, matau kažkas atrado Ameriką. ne pats blogiausias variantas. :)

Rašyk komentarą