BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Už ką aš nekenčiu žiemos

Šį kartą kaip nekeista įrašo pavadinimo sugalvoti nebuvo taip sunku. Jau ištisą mėnesį mintyse nešiojuos žodį nekenčiu praktiškai to neslėpdama nuo aplinkinių. Nežinau, gal čia bėgantys metai kalti (su amžiumi vis vriednėju), bet aš tikrai tikrai nekenčiu žiemos!!

Kodėl?..

..nes atėjus žiemai suprantu, kad vasarai jau tikrai šakės - atėjus rudeniui prabėgusią vasarą nelabai pajaučiu. Dažniausiai nebūna kada arba tas ruduo pasitaiko toks šiltas, kad pastebiu, jog jau nebe rugpjūtis, tik lapkritį. O kai atkeliauja gruodis, iškrenta pirmas sniegas jau kaip ir nebėra kur dėtis, tenka susivokti.

.. nes žiemą būna šalta, pastoviai šalta - man šalta visur: namie, lauke, darbe, universitete, lovoje, ant lovos. Kad ir kur bebūčiau, pastoviai šalu ir niekas nepadeda. O kai pagalvoji, jau geriau beprotiškas karštis, nei bejausmės galūnės ir raudona nosis.

..nes žiemą nėra saulės - saulė - itin retas reiškinys žiemą. Aš išlepusi šiuo atžvilgiu ir tikriausiai čia yra svarbiausias rodiklis, kodėl keikiuosi keturis mėnesius per metus. Kurortai ir soliariumai nepadeda - norisi kas dieną.

.. nes žiemą paviršius po kojom užknisančiai pasikeičia - sniegas, šlapias sniegas, ledas. Manau čia komentarų nė nereikia.

.. nes žiemą alus neskanus - nors tu ką, negaliu gerti ir viskas. Tai yra visiškas vasaros gėrimas ir kai paragauju kokį sausį, susinervinu vasarą prisiminusi. Arba tiesiog nelenda ir viskas. Arba jei ir lenda retais atvejais, tai tik patalpoje, o juk niekam nepaslaptis, kad alų patartina vartoti vasarą ir kur nors gamtoje. Net instrukcijoje taip parašyta.

..nes žiemą reikia užknisančiai daug rengtis - paltas (ar šilta striukė, kurios gabaritai būna didesni nei aš pati tris kartus), šalikas (dviejų metrų ilgio, nes kitaip šalta), megztinis (ar kokie du. Nekenčiu megztinių, jie vos po tom striukėm ar paltais telpa ir atrodau kaip išsipūtusi skardinė), idiotiški žieminiai batai (kokie nors su avikailiu, pūkučiais, kutūkais , nes paprasčiausiai kitokių šiuo sezonu nebūna, o jei ir būna, tai su jais beabejo šalta) ir dar krūvos visokių žiemiškų pribumbasų (kurie storina), pvz šiltos liemenės.

..nes žiemą anksti temsta - na tikrai nervuoja, kad vos prasidėjusi diena tuojaus ir pasibaigia. Išeini lyg ir vidury dienos iš kurs nors į lauką, ir pamatai, kad jau naktis. Automatiškai apima tingulys ir miegas ir pusė dienos kaip ir dingsta.

.. nes žiemą tikra kančia važiuoti troleibusais - vėluoja, prišąla, sušąla, sugenda prišalę, dėl to amžinai vėluoja. Dar kaip nepaslaptis, kad Vilniuje itin “gerai” keliai valomi, tai vargšiukai kur ir pastringa pakeliui į tikslą. O žmonės nervuojasi ir šąla besinervuodami.

.. nes žiemą virstu meška - tingiu viską ir amžinai noriu miego. Žmonės gyvūnai, taip jau užprogramuota.

.. nes žiemą nesveikai daug moku už butą - bet tikrai nesveikai daug. Kas mėnesį už tuos pinigus savaitę galėčiau gerai pasitūsinti Barselonoje. Moku ir dūsauju.

Kai pagalvoju, galėčiau dar vardinti ir vardinti. Bet perskaičiau, ką čia parašiau, ir nusprendžiau, kad užteks skųstis. Viešai pažadu, kad daugiau nebesakysiu, kad nekenčiu žiemos, nekenčiu šalčio ir varom pamiegot vietoj kur nors nuėję. Arba bent jau susilaikysiu nuo per dažno kartojimo.

P.S. Jau įsivaizduoju, kaip čia ateis vienas toks vaikinas ir pradės man eilinį sykį aiškinti, kad mes, vasaros vaikai, nieko apie žiemą nesuprantam. Nesiginčysiu šį kartą - nesuprantu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) to “Už ką aš nekenčiu žiemos”

 1. Gruodis 11th, 2010 | 20:13

  Nežinau. Žiema yra žiema. Nieko čia jau nepakeisi.

 2.   derva
  Gruodis 11th, 2010 | 20:22

  Išeik į lauką ir parėkauk “žiema, žiema, lauk iš kiemo!”. Gal kas paklausys.

 3.   Karolis
  Gruodis 11th, 2010 | 21:03

  Mėgstu šitą postą. Lygiai tiek, kiek myliu žiemą.

  Šiaip visi punktai fair enough. Nors pritarčiau tik dėl piniginio klausimo. O šaltis, sniegas, ledas ir iškylančios problemos dėl šalčio man teikia malonumą. Man tai atrakcija ir aš tuo džiaugiuos. Lygiai taip pat, kaip dauguma džiaugiasi vasara.

  Bet dar labai myliu žiemą dėl to, kad išlenda hater’iai iš urvų. O hater’ius aš tiesiog dievinu. Dėl to ir tave amžinai erzinu, dėl to tu putoji, dėl to man smagu. Linkėjimai ;-)

  Ačiū už refer’ą. Gaila, kad blogas neveikia.

 4.   garbanota
  Gruodis 11th, 2010 | 21:09

  Dievini heiterius, nes esi lygiai toks pats heiteris ir erzini mane, nes aš heitinu, ko tu ne, ir tu mane nervini dar labiau, nes heitini, ko aš ne. Tobulas bendravimas, klausyk !

  p.s. aha, jau norėjau rašyt, kas čia nutiko.

 5.   Karolis
  Gruodis 11th, 2010 | 21:11

  iš trečio karto tik supratau šitas tavo minčių vingrybes. accepted.

Rašyk komentarą